praca-lodz.org - ogłoszenia praca Łódź, oferty pracy w Łodzi
Dzisiaj jest:

praca-lodz.org

praca Łódź
praca Łódź

Wyszukiwarka, wpisz szukana frazę:

Strona główna Praca fizyczna

Szlifierz Narzędziowy - GENERAL ELECTRIC ŁÓDŹ, łódzkie - Łódź

Szlifierz Narzędziowy - GENERAL ELECTRIC ŁÓDŹ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie bezpośrednio przez General Electric na umowę o pracę.

Obowiązki:
• wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich, jak: szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie kształtowe, ostrzenie i regeneracja narzędzi skrawających,
• dobór i stosowanie optymalnych parametrów skrawania i ściernic,
• podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych.

Wymagania

Oczekujemy:
• Samodzielności w tworzeniu założeń i planowaniu prostych technologii wykonawczych - zwłaszcza znajomość technologii procesu szlifowania,
• Znajomości budowy i zasad eksploatacji szlifierek,
• Doświadczenia w wykonywaniu precyzyjnych elementów maszynowych.

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: General Electric

Zobacz ogłoszenia w innych miastach:
Praca Poznań Praca Częstochowa Praca Toruń